Блог

Олександр Подвишенний

Свободу Олександру Шумкову!

11:40, 17 Квітня

blogger image

Усі ми чекаємо Великодня, нас гнітить карантин, а також обмеження, які щодня збільшуються.

Є люди, які несправедливо роками сидять за ґратами, бо вони воювали за свою країну, сповідували Ідеї, які комусь не подобалися.

Мій побратим Олександр Шумков пройшов Майдан, після вступив до лав ЗСУ на контракт. У 2017 зник безвісти. Тоді з’ясувалося, що його викрали спецслужби РФ, де інкримінували ч.2 ст. 282 КК РФ – участь в екстремістських організаціях. Сашко, псевдо “Ромашка”, був членом “Правого сектора” і належав до близького оточення Дмитра Яроша.

Світова спільнота визнала Шумкова політв’язнем, хоча по факту він є військовополоненим, адже був на дійсній службі в ЗСУ в період російсько-української війни, коли його викрали до Росії. Сашко неодноразово оголошував голодування за свободу інших політв’язнів, зокрема Сенцова, Карпюка та інших. Йому погрожують, здійснюють морально-психологічний тиск та фізичне насилля.

Українська влада, зокрема Міноборони та Генштаб, роблять вигляд, що такого бійця й не існувало, адже рівень емпатії та солідарності в наших чиновників дорівнює нулю.

Закликаю українців помолитися за Сашка та його швидке звільнення, а також пам’ятати, що сила в єдності. Нація своїх синів і дочок не покине й не забуде, на відміну від провладних чинів, які проводять обміни з метою піару під маркою деескалації конфлікту.

Усі ми чекаємо Великодня, нас гнітить карантин, а також обмеження, які щодня збільшуються.Є люди, які несправедливо…

Опубліковано Олександром Подвишенним Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.