Блог

Юрій Шадий

Плебеї, пролетаріат, споживачі, зрадники…

22:54, 15 Вересня

blogger image

Плебеї, пролетаріат, споживачі, зрадники, чую про виборців, котрі обрали більшість, але справедливості ради треба додати що ті самі люди, свого часу, обрали в першому турі Петра Порошенка, ті самі люди свого часу віддавали 49% за Тимошенко, багато з них були на фронті, майдані і волонтерили, то може проблема не в людях, а в елітах, котрі не спромоглися зберегти рівень довіри в тому числі й через ефективну роботу зовнішніх ворогів і неефективну роботу власних команд, а тут і мінстець, і СБУ, невміння будувати партії, створювати соціальні ліфти, працювати з кадрами, бо одні дали можливість шаріям заходити у наш інформпростір, а другі дозволили зайти до ради Медведчуку.

Чому ми звинувачуємо один одного, але не говоримо про помилки наших керівників, завдяки яким стало усе це можливим. Чому нам нав’язують хибний суспільний дискурс, який нині нас ділить на ідеалістів та споживачів. Особисто я вважаю, що це частина технології, котра направлена на послаблення України. Хто переживає за мову, церкву, освіту має тратити енергію не на звинувачення сусідів, а на їх агітацію, просвіту на розбудову організацій покликаних захищати і розвивати ці сфери життя, я так роблю уже багато років і вбачаю в цьому найбільший ККД для побудови потужної Української Держави, але це важко, треба тратити власні кошти, сили і емоції на системні проекти, на дітей, на історичні, освітні, виховні проекти, треба нести за них відповідальність, комунікувати з людьми, постійно вчитися і вдосконалюватися, просити пробачення і пробачати, терпіти і довіряти, набагато простіше просто зайти у фб набратися “праведного гніву” і вилити його на усіх оточуючих.

Будьте розумними, творіть Україну навколо себе.

 

П. С. Кожному хто схоче направити енергію на системні україноцентричні проекти на волонтерських засадах, знайду гарну команду і цікаву, а головне корисну для України ділянку праці, звертайтеся))