Блог

Олександр Подвишенний

Кілька слів про ЛГБТ-рейвах

15:23, 31 Липня

blogger image

Кілька слів про ЛГБТ-рейвах, який відбувся 30 липня біля Офісу президента України

Як християнин та гетеросексуальний чоловік, вважаю, що пропаганда гомосексуалізму шкодуть психічному здоров’ю нації, веде до психічних розладів та девіантної поведінки в суспільстві.
Як громадянин та платник податків, не маю бажання платити поліції, яка охороняє танці кількох десятків людей сотнями спецпризначенців у той час, як на наших вулицях рівень кримінальної загрози щодня зростає.
ЕТИЧНА СТОРОНА ЛГБТ-акції
Кожна людина має право на своє сексуальне життя. Це поняття свободи особистості. Проте свобода індивіда закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Коли представники націоналістичних організацій, зокрема жінки, прийшли на мирний санкціонований мітинг під ОП, то їх зустріли кордони поліції і грубе порушення конституційних прав і свобод громадянина. Припускати, що вони планували чинити насилля, то це абстракція, адже в нашій державі діє презумпція невинуватості.
Гомосексуалісти вели себе провокативно й нахабно. На фото учасник акції ЛГБТ з перевернутим хрестом на животі й написом “ХВ” – Христос Воскрес, як я можу припустити. Такі дії підпадають під санкцію статті 161 Кримінального кодексу України, а саме – “Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками”. Проте поліція всіляко потурає таким злочинним діям, тому не дивно, що християни та консерватори відстоюють свої конституційні права на вулиці.
Що таке РЕЙВАХ? Академічний тлумачний словник подає таку дефініцію: “1. Безладна біганина, метушня; 2) Галас, крик з приводу чого-небудь”.
ЛГБТ-ідеологія у своїй суті є хаотичною, психічно неврівноваженою сукупністю ідей, думок, дій, що виходять з глибинної душевної травми людини. Небезпеку становить те, що замість допомоги цим людями пропонують вседозволеність, яка не вирішує проблематики, а лише погіршує стан речей. Діти та молодь, яких втягують у такі організації, потім страждають різними комплексами, адже реальне життя не таке, яким його малюють у веселкових методичках та соцмережах.
Християнство та націоналізм – це чітка ієрархія, ідеологічно стійка структура, яка викристалізувалася протягом тисячоліть, пройшла свій розвиток, виправляла помилки та погрішності. Саме тому гомосексуалісти найбільшими ворогами вважають Церкву та правий рух, адже останні презентують порядок, дисципліну та гармонію, а гей-активістам потрібен хаос, в якому можна безкінечно отримувати гранти й сіяти морок у душах піддатливих, слабких людей.

Метою акції ЛГБТ була підтримка внесення змін до ККУ в частині, де йдеться про дискримінацію за ґендерною ознакою. У той самий час самі учасники акції принижували релігійні та ґендерні почуття громадян України, які мають природний, нормальний характер. Чи можна досягти взаєморозуміння таким шляхом, то я сумніваюся. Важко уявити, як будуть себе вести ЛГБТ, коли за їх критику можна буде ув’язнювати тощо. Гряде доба ліберальної диктатури, де люди, які будуть незгідні з подібними суспільними змінами, будуть гнані та переслідувані тоталітарним веселковим режимом.