Блог

Юрій Шадий

Чи відпустить Росія Білорусь?

20:19, 17 Серпня

blogger image

Відповідь на це питання допоможе не лише народові Білорусі розробити реалістичний, а не інфантильний план заходів, а й нам сусідам і тим хто вболіває, зорієнтуватися у тому чим ми можемо найперше допомогти.

Відпустити Росія не може, бо проявить слабкість, що у скорому часі запустить ланцюгову реакцію у самій Росії. Імперії тримаються на силі і страхові, принципові вуличного права: хто всім “наваляє” той і головний. У випадку з Україною, Росія змушена була піти на війну та окупацію, щоб втримати лице перед своїми васалами, після того як російські холуї на чолі з яником “відгребли” на Майдані.

Тому, Білорусі так просто піти не дадуть. Бліцкриг у вигляді масового терору провалився і протести в зародку задавити не вдалося. Але це не означає, що хтось збирається давати “задню”. Вочевидь, рашка має ще з трійку планів.

Прогнозую, що нині вони спробують максимально зайти в формальний переговорний процес, затягнути час, виснажити протест.

А по решті пунктів, то прогноз не втішний… Переконаний, що Росія Білорусь без бою не відпустить і чим скоріше білоруси це зрозуміють тим більше життів вдасться зберегти. Ну і звичайно, залишається варіант “впарити” білорусам когось на перевиборах так як “втюхали” Лукашенка у 94 році. Поки цей варіант найбільш простий для Москви.

Ну а нам треба підтримувати копійкою усі ціннісні ініціативи білорусів, так як це багато років роблять поляки і литовці, аватарок з БЧБ, нажаль, не достатньо)