Про нас

Horyn.info – інформаційний сайт про новини Рівненщини.

Наш сайт – видання Інформаційного агентства Громадська організація «Рівненська Горинь». Свідоцтво про реєстрацію КВ №693-555Р, видане Міністерством Юстиції України.

Наші пріоритети

  • Наш сайт – щоденне джерело про цікаві та актуальні новини рівненського краю. Ми – не лише сторонній спостерігач за процесами, що відбуваються. Ми маємо чіткий погляд на проблеми сучасного світу.
  • Наше кредо – чесність, патріотизм, відповідальність.
  • Наша мета та завдання: здійснення інформаційної діяльності, з метою надання інформаційних послуг шляхом збирання, обробки, творення, зберігання, підготовки інформації до поширення, випуск та розповсюдження інформаційної продукції.
about image

Наша команда:

teammate image

Тарас Давидюк

Закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «політологія». З 2002 року – активіст громадських організацій. Організатор патріотичних таборів для української молоді. Працював вчителем історії та керівником туристичного гуртка. Був керівником інформаційного відділу Рівненського обласного народного часопису «Волинь» (2013-2014 рр.). Доброволець російсько-української війни (2015-2019 рр.)

Підтримати нас

Наш успіх неможливий без участі небайдужих. Своїм внеском просто зараз ви теж можете долучитися до розвитку нашого сайту.

 

Гроші на розвиток можна переказати за реквізитами, наведеними нижче. При цьому у призначенні платежу, будь ласка, обов’язково вкажіть «Безповоротна фінансова допомога» чи «Добровільний внесок» (згідно зі ст. 157.3 Податкового кодексу України).

 

Соціальна реклама

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Потужну платформу для розвитку Вашої справи

Розміщуйте пропозиції, оголошення, завантажуйте фото та відео ваших послуг і отримуйте замовлення

Рекламу на різних пристроях

Наш сайт адаптований для стаціонарних і мобільних пристроїв. Вашу рекламу будуть бачити користувачі комп’ютерів, смартфонів та планшетів

Локальну аудиторію

Більше 90% відвідувачів сайту – жителі Рівненської області. Створюючи сторінку компанії на такому багатофункціональному сайті, ви отримуєте додаткову точку контакту з потенційними клієнтами

Підтримку соцмереж

Замовляючи рекламу на сайті, ви маєте можливість просувати свої послуги та товари на наших сторінках у соціальних мережах.

Безкоштовний банер

Замовляйте банер та додаткову відвідуваність вашого сайту

Вартість соціальної реклами

Від 3000 до 4500 гривень – в залежності від кількості друкованих знаків, наявності фото та відео.

В Рівненській філії банку

Розрахунковий рахунок UA533348510000000002600694204

МФО 334851 в АТ «ПУМБ»

ЗКПО 43043634

Контакти

+38 097 798 95 81 головний редактор Тарас Давидюк horyn.info@gmail.com