Про нас

Horyn.info – інформаційний сайт про новини Рівненщини.

Наш сайт – видання Інформаційного агентства Громадська організація «Рівненська Горинь». Свідоцтво про реєстрацію КВ №693-555Р, видане Міністерством Юстиції України.

Наші пріоритети

  • Наш сайт – щоденне джерело про цікаві та актуальні новини рівненського краю. Ми – не лише сторонній спостерігач за процесами, що відбуваються. Ми маємо чіткий погляд на проблеми сучасного світу.
  • Наше кредо – чесність, патріотизм, відповідальність.
  • Наша мета та завдання: здійснення інформаційної діяльності, з метою надання інформаційних послуг шляхом збирання, обробки, творення, зберігання, підготовки інформації до поширення, випуск та розповсюдження інформаційної продукції.
about image

Наша команда:

teammate image

Тарас Давидюк

Закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «політологія». З 2002 року – активіст громадських організацій. Організатор патріотичних таборів для української молоді. Працював вчителем історії та керівником туристичного гуртка. Був керівником інформаційного відділу Рівненського обласного народного часопису «Волинь» (2013-2014 рр.). Доброволець російсько-української війни (2015-2019 рр.)

Підтримати нас

Наш успіх неможливий без участі небайдужих. Своїм внеском просто зараз ви теж можете долучитися до розвитку нашого сайту.

 

Гроші на розвиток можна переказати за реквізитами, наведеними нижче. При цьому у призначенні платежу, будь ласка, обов’язково вкажіть «Безповоротна фінансова допомога» чи «Добровільний внесок» (згідно зі ст. 157.3 Податкового кодексу України).

В Рівненській філії банку

Розрахунковий рахунок 2600694204

МФО 334851 в АТ «ПУМБ»

ЗКПО 43043634

Контакти

+38 097 798 95 81 головний редактор Тарас Давидюк horyn.info@gmail.com