Новина
У Рівному критично не вистачає донорів із першою негативною групою крові
17:31, 27 Липня

У Рівненському обласному центрі служби крові повідомили про критично низькі запаси крові І (0) Rh−. Через це медики закликають власників першої негативної групи якнайшвидше долучитися до донорства.
Медики наголошують, що кожна донація має велике значення, адже донорська кров щодня потрібна для проведення операцій, лікування важкохворих пацієнтів і порятунку поранених українських військових.
Водночас у Центрі служби крові зазначають, що донори з іншими групами крові також залишаються необхідними, адже запаси потрібно поповнювати постійно. Кожен, хто не має протипоказань до донорства, може допомогти врятувати чиєсь життя.
Обласний центр служби крові у Рівному приймає донорів щотижня з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 13:30, а також у першу та третю суботи місяця.
